'Grote gevolgen voor Club Brugge na blunder op transfermarkt'

Jupiler Pro League
door SKN
dinsdag, 11 november 2025 om 10:30
251004verhaeghe
De euforie na het knappe gelijkspel tegen FC Barcelona maakte bij Club Brugge snel plaats voor frustratie. Op het veld van RSC Anderlecht kreeg Blauw-Zwart een koude douche. Niet zozeer door het resultaat alleen, maar vooral door de manier waarop.
In het Lotto Park werd Club tactisch én qua strijdlust overklast. Coach Nicky Hayen zag zijn team voor de zoveelste keer niet het niveau halen dat het zelf nastreeft. Toch wijst Frank Boeckx niet naar de trainer.
“De basiself is goed, maar de kern is niet breed genoeg", stelt Boeckx in de HLN Voetbalpodcast. Volgens hem heeft Club wel een sterke eerste keuze aan spelers, maar valt het niveau te sterk terug wanneer er moet gewisseld worden in het drukke programma.
De conclusie van Boeckx is scherp: “Als je voor een topper op Anderlecht geen intrinsieke motivatie hebt, dan heb je bij Club Brugge niets te zoeken.”
loading

Loading