Sportief gezien doet
AA Gent het meer dan behoorlijk. Na een matige start van het seizoen staan de Buffalo's op de zesde plaats. Extra-sportief gaat het toch wat minder dankzij de veroordelingen van bestuurslid Gunther Schepens.
Op 22 december werd de technische coördinator bij de jeugd veroordeeld tot een rijverbod van drie maanden en een boete van 3.200 euro. Hij werd in dezelfde nacht twee keer betrapt op rijden onder invloed. Van een slecht voorbeeld gesproken.
Alsof dat nog niet genoeg was, ramde hij op 30 januari vier geparkeerde auto's. Opnieuw legde hij een positieve ademtest af. Het rijverbod van het eerdere incident was toen nog niet van kracht. AA Gent komt in een open brief naar buiten met het standpunt van de club op deze incidenten.
"De club wil benadrukken dat ze dit gedrag sterk afkeurt en dat Gunther werd verwittigd dat indien dit nogmaals voorvalt, het onmogelijk zal zijn om de samenwerking voort te zetten", schreven ze. Een gewaarschuwd man is er twee waard.