
Het gaat niet al te best bij Racing Genk. De club staat met 10 op 27 onder zijn waarde geklasseerd. Toch blijft het bestuur erg rustig.
"Met slechts een zege uit vier thuiswedstrijden, doet Genk er goed aan seizoensrevelatie Moeskroen te kloppen voor eigen publiek", weet Het Nieuwsblad. "Het is opvallend hoe rustig het Genkse huishouden blijft. Bewonderenswaardig zelfs hoe het bestuur zich niet laat leiden door de waan van de dag."
"Hoewel Albert Stuivenberg het in absolute cijfers een ietsiepietsie beter doet dan voorganger Peter Maes, lijken de resultaten nog steeds niet evenredig met het potentieel van KRC Genk." Een ontslag lijkt nog niet aan de orde, maar er moeten wel stilaan punten gepakt worden.
Populair Nieuws
Net Binnen

'Vitor Bruno en Anderlecht-bestuur op ramkoers'

'Real Madrid haalt droomtarget van Mourinho bij Arsenal'

'Manchester United hakt knoop door over ontslag Carrick'

'Oude bekende volgt Courtois op bij Real Madrid'

Van Dijk niet te spreken over Tzolis







