Galatasaray? 'Senne Lammens hakt knoop door over nieuwe bestemming'

Jupiler Pro League
dinsdag, 15 juli 2025 om 9:16
250714sennelammens
Senne Lammens kan op heel veel belangstelling rekenen. Recent raakte nog bekend dat ook Manchester United de doelman van Antwerp op de verlanglijst heeft staan. Ook Galatasaray wil Lammens en die zou daar wel oren naar hebben, omdat de Turkse topclub Champions League speelt.
In Het Nieuwsblad klinkt dat nu toch wat genuanceerder. Ja, Galatasaray heeft interesse in Lammens. Toch is de kans niet groot dat de talentvolle Rode Duivel naar Turkije zal verhuizen. De Premier League, waar hij op heel wat belangstelling kan rekenen, geniet zijn voorkeur.
Antwerp wil in elk geval stevig verdienen aan zijn vertrek. Niet onlogisch, want Lammens is één van de meest gewilde spelers uit de selectie. “Senne is onze meest gegeerde speler", klonk het zonder omwegen uit de mond van Marc Overmars in Gazet van Antwerpen. De sportief directeur liet tijdens het zomerverblijf in Waidring weinig ruimte voor twijfel: de deal móét gebeuren. “We haalden zijn vervanger al. Een scenario zoals vorig jaar willen we vermijden.”
Butez
Vorig jaar moest Lammens immers een seizoen langer wachten op zijn kans, omdat Jean Butez niet verkocht raakte. Nu is het risico te groot dat ook zijn opvolger, de Japanner Taishi Brandon Nozawa, in de wachtkamer belandt.
Voor Antwerp is het bovendien meer dan een sportieve kwestie. De club heeft geld nodig, en op Lammens kan er gecasht worden.
loading

Loading