Franky van der Elst begrijpt niets meer van Club Brugge: "Dit kan je toch niet menen?"

Jupiler Pro League
zondag, 06 augustus 2023 om 11:30
220605frankyvanderelst
Franky van der Elst is niet te spreken over de kleuren die de clubs aan hun shirts geven. Het loopt volgens hem de spuigaten uit.
Zo is Van der Elst helemaal niet te spreken over het feit dat het derde shirt van Club Brugge als kleur rood heeft. Zoals het rood van Standard dus. “Alsjeblieft, begin er niet over. Dat derde truitje… Dat kan je toch niet menen?", windt Van der Elst zich op in Het Nieuwsblad.
"Er zit niks blauw in", vervolgt Van der Elst. "’t Is niet alleen bij Club zo, hè, het is overal. Tegenwoordig mag je al content zijn als je tweede truitje tenminste nog refereert naar waar de ploeg voor staat. Heb je die van Man United gezien? Groen-wit, met ergens een rood streepje. Komaan!"
loading

Loading