Club Brugge ging eind mei opnieuw met de oppergaai aan de haal. Blauw-zwart kroonde zich voor het tweede seizoen op rij tot landskampioen. Commentator Frank Raes maakte de titel vanop de eerste rij mee, maar moét wel nog iets kwijt over de triomftocht van Club.
“Je kan niet zeggen dat Club Brugge sterke play-offs heeft gespeeld, hé”, trapt Raes een open deur in bij Eleven Sports. “Club Brugge heeft één keer gewonnen in de play-offs. Eigenlijk is dat echt zwak. Sorry dat ik dat zeg, Club Brugge”, aldus de commentator nog.
“Het had misschien allemaal geen belang, want hun voorsprong was zo enorm groot. Al ben en blijf ik van mening dat de kampioen in de play-offs moet laten zien waarom hij kampioen is. Je speelt dan tegen de beste ploegen uit de competitie en dan moet je het laten zien.”
Verdiende kampioen
Ondanks de tegenvallende prestaties en resultaten in de play-offs, vindt Raes de nieuwe landstitel van Philippe Clement en zijn mannen wel terecht. “Club Brugge is de verdiende kampioen. Maar ze speelden wel slechte play-offs. Punt.”