Frank De Bleeckere wordt met de grond gelijk gemaakt: "Dwaas en belachelijk"

Jupiler Pro League
woensdag, 28 juli 2021 om 10:30
frankdebleeckere210405
Het seizoen is nog maar begonnen of daar is ex-ref Frank De Bleeckere weer. Als adjunct-Technisch Directeur van het Referee Department probeert hij met filmpjes uitleg te geven bij arbitrale beslissingen, maar dat lukt van geen kanten.
Je zou er al eens mee kunnen lachen, maar helaas vinden heel wat voetballiefhebbers het allang niet grappig meer. Omdat de mensen simpelweg niet meer kunnen volgen. Zoals na de uitleg over de strafschopfase in OHL-Zulte Waregem.
Op sociale media was de kritiek dan ook niet meer te harden. En De Bleeckere die op zijn gekende manier uitleg kwam geven, deelde zwaar in de brokken. Eén iemand gaf hem de dringende raad om te stoppen met die 'dwaze' filmpjes. Een ander merkte op dat het echt wel 'belachelijk' werd.
loading

Loading