Fink zwaar in de problemen: "Dit blijft niet duren"

Jupiler Pro League
door KS
woensdag, 05 november 2025 om 10:00
251005thorstenfink
KRC Genk won afgelopen weekend wel, maar overtuigen was opnieuw een ander verhaal. Op bezoek bij KVC Westerlo moest de ploeg van Thorsten Fink diep gaan om een nipte 0-1 over de streep te trekken. Analist Marc Degryse ziet daarin een breder probleem dat niet alleen in Genk leeft.
Degryse keek met verbazing naar het huidige niveau bij Genk in vergelijking met vorig seizoen. Hij haalt via Het Laatste Nieuws scherp uit. “Het was toch weer krasselen voor Racing Genk. Ongelooflijk als je dat vergelijkt met de acht maanden dominantie onder Fink vorig seizoen.”
Volgens Degryse is het echter geen exclusief Genks probleem. Hij ziet dezelfde tendens bij meerdere topclubs in de Jupiler Pro League. “Voor al onze topclubs geldt precies dat de punten momenteel voorrang krijgen op het goede voetbal. Maar zoiets blijft nooit duren…”
Voor Fink en zijn spelers is het simpel: willen ze terug richting top, dan zal het spelpeil opnieuw omhoog moeten. Degryse ziet vooral dat dát nu de uitdaging wordt.
loading

Loading