Anderlecht heeft opnieuw gepleit voor een herverdeling van de Europese gelden, gezien de moeilijke situatie door de coronacrisis. Filip Joos voorspelt echter problemen.
"Dat het voorstel net van Anderlecht kwam - de club die in de onderhandelingen over de tv-rechten het been stijf hield om de kleintjes weinig te gunnen - gaf er een vreemd smaakje aan. Maar iedereen die praat, heeft ergens wel een punt", zegt Joos in Extra Time.
"Het wordt een zeer moeilijk verhaal en dat zie je ook in Nederland”, vervolgt Joos. “Daar leek dat solidariteitsfonds in kannen en kruiken, tot de competitie werd stopgezet. Het is ook boven de Moerdijk geen sinecure om die pot gevuld te krijgen en dat zal ook bij ons zo zijn."