"Enkel Anderlecht kan Club Brugge nog van de titel houden op één voorwaarde"

Jupiler Pro League
door Admin
maandag, 20 november 2017 om 19:39
vormerdennisclubbrugge 019
Club Brugge staat na de heenronde duidelijk op kop. De herfstkampioen liet amper iets liggen en maakte indruk. Voor Het Laatste Nieuws was dit het juiste moment om eens rond te vragen wie Club nog van de titel kan houden.
Het Laatste Nieuws hield een rondvraag op de sportredactie en de antwoorden waren unaniem. Enkel Anderlecht kan Club Brugge nog van de titel houden, maar dan moeten ze wel in januari de transfermarkt op.
Zo denken de journalisten van Het Laatste Nieuws dat Anderlecht op zoek moet naar een goede spits. Daar ontbreekt het Anderlecht momenteel aan. Ook moet Vanhaezebrouck zijn ploeg eindelijk aan het voetballen krijgen en moet de ploeg constanter worden. Anderlecht is namelijk de enige ploeg die voldoende kwaliteiten heeft om Club nog van de titel te houden.
loading

Loading