
Volgens Het Laatste Nieuws heeft Club Brugge twee titelconcurrenten. Daar zitten Antwerp of Genk alvast niet bij.
"Tot nu toe schoot de concurrentie vooral zichzelf in de voet. Van het treinwrak Anderlecht kunnen we dit seizoen niet meer verwachten. Racing Genk is op elk vlak minder dan het afgelopen mirakel - seizoen. Antwerp heeft zijn kleed - kamer onvoldoende op orde en staat nog in z’n kinderschoenen als titelpretendent", aldus Het Laatste Nieuws.
"Blijven over: AA Gent en Standard. Het spreekt voor de Buffalo’s dat ze zich niet wegstoppen", schrijft HLN. "Al zullen ze in Gent eerst moeten bewijzen dat ze het ook in de topmatchen kunnen doen. De kalendermaker was de Buffalo’s tot nu toe gunstig gezind. November kondigt zich aan als lakmoesproef. Thuis Standard, op Genk, twee keer tegen Antwerp. Het wordt een grote maand in de Ghelamco Arena."
"Dan weten de Rouches al beter waar ze staan. Standard-coach Michel Preud’homme bewees in Jan Breydel dat hij tactisch in staat is om het Belgische PSG in één wedstrijd te counteren", weet de krant.
Populair Nieuws
Net Binnen

Ruben Van Gucht ziet Charlotte Van Looy zich erg kwaad maken: "Maakt me dit een slechte mama?"

Ontslag per direct voor Thorup en Bruno?

Eric Gerets voorspelt uitslag in PSV-Club Brugge

Deze ref fluit klassieker Club Brugge tegen Anderlecht

Tenerife-speler Jesús de Miguel (30) is overleden na vreselijke botsing







