Dit wordt het nieuwe shirt van Club Brugge in Play-off 1

Jupiler Pro League
woensdag, 28 februari 2018 om 19:24
clubbrugge393422
Club Brugge hield de fans de voorbije dagen flink in spanning. Met een countdown maakte het de supporters erg nieuwsgierig de voorbije dagen. Woensdag om 19 uur werd het nieuws dan eindelijk aangekondigd. Met het oog op Play-off 1 komt Club met een opvallende nieuwigheid.

Vanaken stelt voor

Club Brugge zal namelijk met een ander shirt aantreden in de play-offs. De gestreepte blauw-zwarte shirts worden vervangen door een shirt met aan de ene helft blauw en aan de andere helft zwart. Het was Hans Vanaken, momenteel de uitblinker bij Club, die de eer kreeg om het nieuwe shirt te mogen voorstellen.
Birger Vandendriessche, voorzitter van Blue Army, was nauw betrokken bij de ontwikkeling van het shirt. Hij klinkt bijzonder enthousiast op de website van Club. "Voor mij hoort dit shirt in de top-3 van Club-shirts thuis. Simpelweg omdat het een ode aan het eerste blauw-zwarte shirt van Club is, een mijlpaal in de Brugse geschiedenis", reageert Vandendriessche op de website van Club. 
"Ondertussen is Blauw-Zwart onlosmakelijk verbonden aan Club Brugge in België, daar heeft dit shirt toe bijgedragen. Uiteraard is het een klassiek shirt, zonder te veel franjes. We hebben het oude concept in een nieuw, modern jasje gestoken. Alleen de koordjes zijn in het shirt gestikt, zodat de spelers op het veld er geen hinder van zullen ondervinden."
Fans die het enthousiasme delen, kunnen alvast beginnen bestellen. Online is het shirt immers al te koop.
loading

Loading