
Hans Vanaken speelt ook het komende seizoen bij Club Brugge. Voor Marc Degryse is dat geen verrassing. Volgens de analist zitten ze helemaal niet op de middenvelder te wachten in het buitenland.
"Wíj kennen hem wel, maar ik kan me voorstellen dat ze in het buitenland niet meteen onder de indruk zijn van Vanaken", aldus Degryse in Het Laatste Nieuws.
Buitenlandse scouts zitten met twijfels. "Het gaat altijd over hetzelfde: de vraagtekens over zijn explosiviteit. En of hij het tempo van een topcompetitie wel aankan - ik denk het wel, bij een subtopper."
"Ach, Vanaken zal het niet erg vinden. Hij voelt zich hier happy. We mogen ook blij zijn dat er nog spelers tien jaar in België willen blijven", stelt Degryse.
Populair Nieuws
Net Binnen

Anderlecht wil er niet van weten: 'Topspeler moet weg'

Mignolet dreigt opnieuw speler te verliezen bij Rode Duivels

Belgische topclub dreigt coach te ontslaan: "Volgende match niet winnen en het is zover"

'Bliksemvertrek van Vermeeren bij Antwerp'

Van Bommel neemt opvallend besluit over Club Brugge







