'Deze 4 (!) smaakmakers vertrekken na dit seizoen bij KRC Genk'

Jupiler Pro League
vrijdag, 01 februari 2019 om 20:25
pozuelo79
KRC Genk is er in januari in geslaagd om zijn huidige kern bijeen te houden. Dat was hét doel en zelfs spelers als Alejandro Pozuelo en Aly Samatta toonden zich bereid om minstens tot het einde van dit seizoen in de Luminus Arena te blijven voetballen.
Na afloop van de huidige voetbaljaargang wacht het bestuur van Genk evenwel een nog veel zwaardere opdracht. Ook dan zal het proberen om zijn sterspelers aan boord te houden - zeker bij een eventuele landstitel.
Toch lijkt dat onbegonnen werk. Het lijkt immers nu al vast te staan dat spelers als Sander Berge, Ruslan Malinovskyi, Alejandro Pozuelo en Leandro Trossard andere oorden zullen opzoeken. Zij willen hogerop en zullen hun geluk in een grotere competitie gaan beproeven.
Verder is het niet uitgesloten dat ook spelers als Aly Samatta en Joakim Maehle in het tussenseizoen voor een transfer zullen opteren.
loading

Loading