Ook Kevin De Bruyne volgt de prestaties van Vincent Kompany als speler-trainer van Anderlecht. Hij merkt op dat velen hopen dat zijn voormalige ploeggenoot van bij Manchester City faalt.
"Hij is nog maar twee maanden manager, wat had je gedacht? Dat hij naar daar zou gaan en elke wedstrijd zou gaan winnen? Zo werkt het niet in het voetbal", zegt De Bruyne aan The Manchester Evening.
"Ik denk dat velen Kompany willen zien falen, omdat ze die constructie - speler/manager - maar niks vinden. Ik ken Vinny zeer goed en ik ben er vrij zeker van dat hij zich niks van al die commentaren aantrekt", stelt De Bruyne.
"Ik sprak enkele keren met hem en hij geniet van de uitdaging. Ik heb Anderlecht enkele keren zien spelen en ze spelen vrij goed. Ze missen echter een aanvaller, maar ik denk wel dat het een zware taak is."