RSC
Anderlecht heeft zijn oog op
Edmilson Junior laten vallen. Hein Vanhaezebrouck is een grote fan van de Braziliaanse Belg, die over een profiel beschikt dat de trainer momenteel niet voorhanden heeft in zijn huidige kern. Of Edmilson ook daadwerkelijk naar paars-wit zal verhuizen, is nog niet duidelijk.
Dat het nieuws over Edmilson zomaar kon uitlekken, zint Anderlecht-voorzitter Marc
Coucke evenwel niet. Toen Edmilsons vader in het bijzijn van ex-voetballer Georges Heylens werd gespot op het oefencomplex in Neerpede ging de bal aan het rollen. Extra lullig voor paars-wit: het waren journalisten die op het oefencomplex zaten te wachten voor een interview met Pieter Gerkens die papa Edmilson zagen arriveren.
Coucke grijpt meteen in
En daarom heeft Coucke meteen drastisch ingegrepen. De persconferentie met Hein Vanhaezebrouck en Matz Sels vond deze week plaats in het Constant Vanden Stockstadion en niet in Neerpede, zoals gewoonlijk. Dat meldt Het Nieuwsblad.
Over het domme voorval van vorige week schrijft de krant: "Marc Coucke stoorde zich aan de persmeute in de inkomhal en hij had gelijk. Tijdens de wachttijd zagen de wakkerste journalisten namelijk ex-speler Georges Heylens arriveren met vader Edmilson in zijn kielzog. De persconferentie van Hein Vanhaezebrouck en Matz Sels vond gisteren plaats in het Vanden Stockstadion en niet meer op het oefencomplex in Neerpede, zoals gebruikelijk. Dat is deels de schuld van Edmilson."