Vorig weekend stelde
Club Brugge Scott Parker voor als nieuwe hoofdcoach. Hij wordt de opvolger van Carl Hoefkens.
Maandag zijn de eerste details over de overeenkomst tussen Parker en Club onthuld. De Engelsman tekende een contract tot 2025. Dat is niet normaal voor blauw-zwart.
Normaal proberen ze een trainer namelijk een verbintenis van onbepaalde duur te geven. Dat om ‘makkelijker van elkaar af te komen’ indien nodig. Parker gaf daar geen gehoor aan en tekende voor 2,5 jaar.
De eerste assistent van Parker wordt volgens Het Laatste Nieuws Matt Wells, die al jarenlang met hem samenwerkt. Vandaag zal het duidelijk worden welke assistenten van Hoefkens gaan sneuvelen.
De Mil
Okan en Obasohan zouden het meeste moeten vrezen voor hun job. Ook bij Mollez behoort een C4 tot de mogelijkheden. HLN verwacht dan weer dat Club een inspanning geleverd heeft om De Mil aan boord te kunnen houden.