Club-trainer Hoefkens weet waar het misging: “Dan kom je áltijd in de problemen”

Jupiler Pro League
zaterdag, 22 oktober 2022 om 23:15
220916carlhoefkens
Club Brugge speelde zaterdagavond 2-2 gelijk tegen Union. Voor de landskampioen voelde het gelijkspel weliswaar meer aan als een nederlaag. Hoefkens legt uit waar het juist misging.
“We hebben veel jonge spelers, misschien waren ze onder de indruk van de omstandigheden. Union gaat na de 0-2 alles of niks spelen en wij zijn op die momenten veel te onrustig”, opent Hoefkens voor de camera van Eleven Sports.
“De rust, concentratie én het geloof in de eigen verdedigende kwaliteiten is vandaag een aantal keren weggevallen. We zijn daar niet meer van kunnen herstellen”, gaat de trainer verder, “Je kan merken dat het in spelers hun hoofd kruipt en vanaf dat dat moment er is, dan kom je altijd in de problemen.”
Volgens Hoefkens moet Club daar 100% vanaf geraken: “We moeten geloof uitstralen in onze eigen kwaliteiten en de juiste dingen blijven doen. Het was duur leergeld vandaag, maar dit zijn dingen die in de toekomst echt niet meer mogen gebeuren.“
loading

Loading