
In Brugge zijn ze nog aan het bekomen van wat hen vrijdag overkwam. De landskampioen ging met 3-0 verliezen in Oostende.
Daar maakten ze nooit aanspraak op de overwinning. Vooral trainer Scott Parker krijgt de volle lading. Maar zoals al langer het geval is, gaven er opnieuw enkele spelers niet thuis.
Eén van hen was Kamal Sowah, die tot groot jolijt van heel wat fans al bij de onderbreking naar de kant gehaald werd. In de tweede helft werd er dan ook een andere speler geviseerd: Ferran Jutgla.
De Spanjaard maakte deze zomer de overstap van Barcelona en brak vooral in de eerste seizoenshelft potten. Vrijdag stond de volledige match tussen de lijnen. “Wat een egoïst” en “Compleet overschatte spits”, klonk het op Twitter.
Populair Nieuws
Net Binnen

Sonck is zwaar onder indruk van deze Belgische topclub

Van Bommel roept Cuypers op, Rode Duivel weigert selectie

Grote naam valt bij Club door de mand: "Steeds moeilijker"

Bruno heel duidelijk: "Dit gaan we doen met Forbs zondag"

Sibierski grijpt hard in bij Anderlecht







