Club Brugge won zondag met 7-1 van
RWDM en daarvoor mochten de fans de volledige ploeg bedanken. Toch waren er een aantal spelers die erbovenuit staken.
Antonio Nusa maakte heel wat indruk, maar hij is niet de enige tiener die speelkansen kreeg. Aan de rust moest Maxim De Cuyper door een rugblessure naar de kant. De linksback werd meteen
naar het ziekenhuis gevoerd.
Kyriani Sabbe kwam hem vervangen en deed dat volgens de Club-fans uitermate goed. Hij leverde de assist af voor de goal van Thiago en lag aan de basis van het allerlaatste doelpunt, een owngoal van RWDM.
Op Twitter zijn de blauw-zwarte fans laaiend enthousiast over de achttienjarige flankverdediger: “Sabbe verdient erkenning voor zijn invalbeurt, toptalent!”, “Wat een goede invalbeurt van Sabbe” en “Hij is beter dan De Cuyper!”