Club Brugge kan maar beter werk maken van versterkingen. Het is immers de verwachting dat er toch enkele sterkhouders zullen vertrekken.
Club richt nu opnieuw zijn pijlen op Norman Bassette, de 19-jarige spits die afgelopen seizoen indruk maakte bij
KV Mechelen. Volgens de Gazet van Antwerpen stond Bassette vorige zomer al op de radar van Club NXT, maar koos hij destijds voor een verhuur aan KV Mechelen. Daar scoorde de jeugdinternational vijf keer, waardoor hij opnieuw de interesse van
Club Brugge heeft gewekt.
Meerdere opties
Bassette keert binnenkort terug naar zijn Franse club SM Caen, die hem vanwege financiële noden wil verkopen. Hoewel
KV Mechelen graag een langer verblijf van Bassette ziet, kunnen zij de koopoptie van 5 miljoen euro niet betalen en hopen zij op een nieuwe huurdeal met een aankoopverplichting.
Naast
Club Brugge zijn er echter meer kapers op de kust. Andere Belgische topclubs tonen eveneens interesse, en ook uit de Franse Ligue 1 zou belangstelling zijn voor het talentvolle Belgische profiel. Bassette heeft dus volop keuzemogelijkheden voor de toekomst.