Club Brugge slaat enorme slag met sterkhouder

Jupiler Pro League
door Voetbal24 Redactie
dinsdag, 15 september 2026 om 17:53
Bart Verhaeghe-045
Club Brugge heeft duidelijk vertrouwen in de toekomst van Kyriani Sabbe. De 21-jarige verdediger verlengde zijn contract bij de landskampioen en ligt nu vast tot de zomer van 2030. Blauw-zwart maakte de overeenkomst dinsdag officieel bekend.
Sabbe doorliep een groot deel van zijn opleiding bij Club Brugge en maakte in het seizoen 2022-2023 zijn debuut in het eerste elftal. Sindsdien groeide hij uit tot een vaste waarde binnen de Brugse spelersgroep. Zijn teller staat inmiddels op 118 wedstrijden voor de hoofdmacht.
In die duels was de verdediger niet alleen belangrijk in de defensie. Sabbe was ook aanvallend geregeld aanwezig. Hij was goed voor zes doelpunten en leverde daarnaast elf assists af. Zijn ontwikkeling wordt nu beloond met een langdurige verbintenis, waarmee Club een belangrijk jeugdproduct langer aan zich bindt.
De prijzenkast van Sabbe begint ondertussen aardig gevuld te raken. Met Club Brugge werd hij al twee keer kampioen van België. Dat gebeurde in 2024 en opnieuw in 2026. Daarnaast maakte hij deel uit van de ploeg die in 2025 de Beker van België en de Belgische Supercup won.
Ook bij de nationale jeugdploegen deed Sabbe ervaring op. Hij kwam uit voor België bij de U15, U17, U18, U19 en U21. De nieuwe overeenkomst onderstreept dat Club Brugge een belangrijke rol blijft zien voor de verdediger, die de komende jaren verder moet uitgroeien tot een vaste steunpilaar in het Jan Breydelstadion.
loading

Loading