‘Club Brugge gaat nu onverwacht de transferstrijd aan met Anderlecht’

Jupiler Pro League
zondag, 26 maart 2023 om 12:45
230326duovincentmannaertjesperfredberg
Er zijn nog vier speeldagen in de reguliere competitie. Zowel Anderlecht als Club Brugge moeten nog vol aan de bak om hun doelen te halen.
Achter de schermen is het bestuur zich natuurlijk al bezig aan het houden met de zomermercato. Daar willen beide topclubs graag enkele versterkingen aantrekken. Anderlecht zou een extra spits willen binnenrijven als conccurent voor Slimani.
Naar verluidt is Michael Estrada — die door het Mexicaanse Cruz Azul gehuurd wordt van Toluca — één van de namen die bovenaan de verlanglijst prijkt. La Maquina Celeste meent nu te weten dat ook Club Brugge de Ecuadoriaan wil aantrekken.
Bij Cruz Azul mocht Estrada dit seizoen al twintig keer meespelen. Daarin wist hij drie keer te scoren en één assist af te leveren. Hij verzamelde ook al veertig caps voor Ecuador, waarin hij acht keer de netten deed trillen.
loading

Loading