Club Brugge-fans maken weer véél indruk

Jupiler Pro League
zaterdag, 14 juli 2018 om 12:12
fans club brugge 23558
Club Brugge werd vorig seizoen kampioen en het enthousiasme rond blauw-zwart is heel groot. De fans zijn voor het nieuwe seizoen ook weer massaal op de afspraak.
Gisteren liet de landskampioen weten dat er nog amper 500 abonnementen beschikbaar zijn. Dat die verkoop zo snel loopt, komt ook omdat abonnees voorrang krijgen bij de tickets voor de groepsfase van de Champions League. Daar wil uiteraard iedereen weer bij zijn.
“Voor de Cham­pions League moet je van de UEFA sowieso een aantal plaatsen voorbehouden. Daarnaast heb je ook nog het bezoekersvak. Maar ook tijdens de competitie behouden we een klein aantal vrije plaatsen voor de losse verkoop”, aldus woordvoerder Kirsten Willem in Het Nieuwsblad.
loading

Loading