Club Brugge daagt Anderlecht keihard uit

Jupiler Pro League
vrijdag, 22 mei 2020 om 14:00
deketelaereritsokereke2
Niet Anderlecht, maar Club Brugge heeft de beste jeugdopleiding van België. Dat zegt Carl Hoefkens in De Krant van West-Vlaanderen.
"We beschikken momenteel over de beste jeugdwerking van België. Onze jeugdspelers hebben niet de ambitie om de A-kern van Club te halen, wel om Champions League met Club te spelen. Dat is een groot verschil", zegt Hoefkens.
"De jeugdwerking is bovendien geen afgescheiden compartiment, dat zie je ook aan de infrastructuur van het Basecamp. De staf van de U18 en de U21 zit in het bureau naast die van het eerste elftal. Er zijn geen deuren die de twee ruimtes afscheiden. Daardoor is de communicatie top. Club Brugge zit op één lijn die naar beneden is doorgetrokken, die willen we nog versterken.”
loading

Loading