Club Brugge-bestuur niet te spreken over actie van Leko

Jupiler Pro League
maandag, 16 maart 2026 om 11:30
Ivan Leko
Ivan Leko heeft zaterdag op Westerlo géén goeie punten gescoord bij het bestuur. De top van Club Brugge is al bijzonder nerveus en de prestatie in Westerlo maakt het er allemaal niet beter op.
Club speelde een zeer magere wedstrijd in Westerlo. Er was maar één iets positiefs aan: de overwinning. Blauw-zwart won met 1-2, maar dat had evenzeer omgedraaid kunnen zijn. De vreugde op de Brugse bank was groot na het laatste fluitsignaal, maar bij het bestuur was er geen vreugde te bespeuren.
Eerst en vooral waren er de zorgen over de geblesseerde Hans Vanaken - intussen weten we dat hij geen ernstige blessure heeft. Daarnaast moest het Brugse bestuur mee zweten om de punten over de streep te trekken. Alweer was het spel niet goed.
Daar komt nog eens bij dat een van de vervangingen van Leko in de slotfase van de wedstrijd niet werd gesmaakt door voorzitter Bart Verhaeghe en co. "Toen Leko Gustaf Nilsson in minuut 83 nog eens van onder het stof haalde, werden ze op de eretribune bijna helemaal gek", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

Immense druk

Voor Leko zijn het geen makkelijke omstandigheden om te werken. Club Brugge zal in de aankomende play-offs het meeste druk ervaren. De titel is echt een must, met minder zullen de Bruggelingen niet tevreden zijn. Ook voor de trainer staat er veel op het spel.
loading

Loading