
De man om in de gaten te houden bij Club Brugge is Charles De Ketelaere. Zowel op het veld voor de tegenstander als op de transfermarkt voor buitenlandse topclubs.
Want de kans blijft heel reëel dat de aanvaller komende zomer vertrekt bij blauw-zwart. Aan belangstelling alleszins geen gebrek. Zo is Milan één van de clubs die het hardst aan De Ketelaere aan het trekken is.
Naar verluidt een bestemming die ook de speler zelf wel ziet zitten. Maar nu duikt er volgens Italiaanse media plots felle concurrentie op. Met name Ruslan Malinovskyi zou de Rode Duivel wel eens een overgang naar Milan door de neus kunnen boren.
De Genkse publiekslieveling blinkt bij Atalanta wekelijks uit en laat in de Serie A bovendien ook zijn traptechniek regelmatig bewonderen. In die mate dat Milan daar in de onderlinge confrontaties van onder de indruk is geraakt. Dat wordt dus nog een moeilijke keuze.
Populair Nieuws
Net Binnen

Bakayoko naar deze Belgische topclub?

'Stroeykens verlaat Anderlecht'

Sonck messcherp voor coach van Belgische topclub: "Klopt gewoon niet"

Vanhaezebrouck laat zich uit over ontslag Compper bij Antwerp

Nieuwe ster in wording bij RSCA: "Hij moet in de basis staan"







