Bij
Anderlecht kwam er de voorbije jaren heel wat kritiek op het gebrek aan eigen jeugd in de A-kern. Iets waar wel meerdere clubs over kunnen meespreken. Bij paars-wit zijn ze nu wel op de goede weg.
Zo mocht El Hadj tegen
KV Kortrijk starten, terwijl Amuzu en Arnstad invielen. Er wordt dus wel degelijk rekening gehouden met de jonkies. "Wij maken ruimte voor de jongeren in de A-kern", aldus Verbeke bij
De Tribune. "We hebben Harwood-Bellis laten gaan omdat Magallan speelde en Delcroix en Debast er zaten aan te komen."
Ook in de toekomst zal er nog heel wat bewegen op Neerpede. "Volgende zomer moeten we kijken hoe we ruimte kunnen maken voor spelers als Arnstad en El Hadj. Dat is de taak van een sportief directeur, maar zo'n jongens willen niet meer in 1B spelen. Maar voor de andere talenten is 1B wel een zeer goede zaak", sloot hij af.