Bölöni licht tipje van de sluier op over speelkansen Mbokani en Refaelov

Jupiler Pro League
door Admin
zaterdag, 01 september 2018 om 20:40
boloni 15
Antwerp haalde met Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov twee grote namen binnen. Bovendien zijn beide heren al speelgerechtigd voor de wedstrijd tegen Anderlecht morgen. Maar spelen de nieuwkomers ook meteen?
Bölöni liet op de persconfernetie toch een beetje in zijn kaarten kijken. Voor Mbokani lijjkt de wedstrijd iets te vroeg te komen, maar een invalbeurt zou wel mogelijk zijn. Lior Refaelov is conditioneel wél in orde en zou dus wel kunnen starten tegen paars-wit.
"Mbokani is veranderd, maar nog dezelfde qua uitvoering", zegt Bölöni volgens Het Laatste Nieuws. "De match van zondag komt misschien nog wat vroeg voor hem, maar als we een beroep op hem doen, zal hij alles geven. Hij kan nog wat extra trainingen gebruiken. Baby speelde al vier van de vijf wedstrijden. Voor hem is er geen probleem. Van Refaelov heb ik vernomen dat hij conditioneel best goed zit."
loading

Loading