Laszlo Bölöni is minder te spreken over ref Alexandre Boucaut en de VAR.
Antwerp gaf een 2-0-voorsprong tegen Genk in de tweede helft nog uit handen.
“Wat er na rust gebeurde? Dat is duidelijk, we hebben die 2-0 niet kunnen vasthouden. Onterechte beslissingen van de scheidsrechter? Ik wil die strafschoppen en die hoekschop in elk geval nog eens rustig thuis bekijken, met een Jupiler in de hand", vertelt Bölöni aan Het Nieuwsblad.
"En als het kon zelfs met de scheidsrechter (Bouaut, red.) en de VAR mee in de zetel. Want de VAR komt wel tussen bij die eerste strafschop, maar niet bij de tweede en ook niet die hoekschop. Ik kan dat niet verklaren. Maar bon, het zal niets meer aan de uitslag veranderen", beseft Bölöni.
"Nu, we moeten ook niet flauw doen. Genk is een zeer goed team, de beste ploeg van België. En ze hebben ons dat duidelijk gemaakt. Ik moet hen dus feliciteren en hen nog veel geluk wensen in de toekomst, ook Europees. En wij moeten hier opnieuw lessen uit trekken en verderwerken.”