Antwerp moet na mirakel vrezen voor dít horrorscenario: “Zoals Club Brugge”

Jupiler Pro League
zaterdag, 10 juni 2023 om 14:00
230521clubantwerpaftrap
Antwerp heeft zijn beste seizoen ooit afgewerkt. De dubbel is een unicum voor de oudste ploeg van België.
Bij de Gazet van Antwerpen blikte analist Patrick Goots terug op afgelopen seizoen. Daar had hij het natuurlijk over de landskampioen én bekerwinnaar: “De fans moeten deze dubbel echt koesteren.”
“Het kan zijn dat Antwerp nu weer een paar jaar moet wachten op een volgende trofee”, aldus Goots. De analist waarschuwt rood-wit dat er mogelijk een horrorseizoen aankomt, waarin ze niet zullen meestrijden voor de titel: “Club Brugge liet zien hoe snel het kan keren.”
“Maar deze eerste titel in 66 jaar pakken ze Antwerp niet meer af. Wembley is nu verleden tijd. Toby’s kampioenengoal is voortaan hét mirakel der mirakels”, sluit Goots zijn analyse op een positieve noot af.
loading

Loading