Anderlecht trekt mogelijk naar Koning Boudewijnstadion

Jupiler Pro League
donderdag, 28 juni 2018 om 17:04
koningboudewijnstadion
Er is een nieuwe optie voor Anderlecht. Voorzitter Marc Coucke wil een nieuw stadion en dat kan mogelijk het Koning Boudewijnstadion worden. Dat is nu de thuishaven van de Rode Duivels.
De voorkeur van Coucke gaat uit naar een stadion exclusief voor Anderlecht, zonder extra activiteiten. Bij het Koning Boudewijnstadion zit je bovendien ver van het veld vanwege de atletiekpiste.
Er is nu een mogelijkheid om het Koning Boudewijnstadion te renoveren. Minister Didier Reynders denkt dat het een optie kan zijn om Coucke te betrekken bij het mogelijke project.  Anderlecht zou dan op de Heizel gaan spelen in de toekomst. "We hebben al verschillende vergaderingen gehad. Er is ruimte om het Koning Boudewijnstadion te renoveren", aldus de minister.
loading

Loading