Anderlecht-supporters zien verschoppeling eindelijk vertrekken: "Slechtste in jaren"

Jupiler Pro League
maandag, 16 augustus 2021 om 21:30
anderlecht21032021
Bij Anderlecht zien ze dolgraag nieuwe spelers komen, maar minstens evenzeer 'oude' spelers gaan. Niet altijd omwille van hun hoge salaris, soms ook gewoon omwille van kwaliteit.
Zoals Timon Wellenreuther bijvoorbeeld. De doelman die vorig seizoen zo vaak verguisd werd omwille van zijn inschattingsfouten en vooral omwille van het feit dat hij niet goed kon meevoetballen. Iets wat blijkbaar niet goed beoordeeld werd toen paars-wit hem een jaar geleden weghaalde bij Willem II.
Maar nu is er een oplossing in de maak. De Duitser zou volgens Het Laatste Nieuws per direct terugkeren naar Willem II. Voor een uitleenbeurt weliswaar, al hadden de fans op sociale media graag een verkoop gezien van "De slechtste keeper in jaren".

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

loading

Loading