'Anderlecht realiseert nieuwe toptransfer van 10 miljoen'

Jupiler Pro League
door Admin
donderdag, 07 december 2017 om 6:40
anderlecht 58
RSC Anderlecht hoopt zich in januari flink te versterken, maar langs de andere kant moet paars-wit ook rekening houden met een vertrek van één van zijn sterkhouders: Adrien Trebel.
De centrale middenvelder speelt een goed seizoen en stond ook in de Champions Leaguewedstrijden meer dan zijn mannetje. Dat is niet onopgemerkt voorbijgegaan: volgens Het Nieuwsblad willen diverse Duitse teams Trebel in januari strikken.
Anderlecht ziet Trebel in januari liever niet gaan, maar volgens de krant hangt er een prijskaartje van 10 miljoen euro rond zijn hals. Als de Duitse clubs doordrukken effectief 10 miljoen willen betalen, zal paars-wit toch twee keer nadenken. Vorig seizoen betaalde Anderlecht nog 3 miljoen aan Standard om Trebel er los te weken.
loading

Loading