Hier en daar zijn er geruchten over een verhuis van
Wouter Vrancken naar
Anderlecht. Paars-wit is op zoek naar een opvolger voor Besnik Hasi. Een van de voornaamste kandidaten is Thorsten Fink. Van de overige verlanglijst is nog niet veel bekend.
De naam van Vrancken werd ook wel al eens genoemd. Hij is momenteel erg sterk bezig bij Sint-Truiden. De Limburgers doen het onverwacht goed en staan in de top van het klassement. Vrancken had eerder al ervaring bij topclubs als Genk en AA Gent.
Alleen lijkt Vrancken niet zo snel STVV al terug te verlaten. Na wat mindere ervaringen en twee ontslagen geniet hij ervan om weer fijn te kunnen werken. Dat gaat hij niet zomaar voor eender welk avontuur inruilen.
Bovendien werd al duidelijk aangegeven dat
Anderlecht zoekt naar een vrije coach. Dat is bij Vrancken niet het geval, bij Fink bijvoorbeeld wel. Hij werd eerder ontslagen bij Racing Genk.