Preud'homme: "We hebben gehoord dat er onrust is"

Europa League
woensdag, 19 september 2018 om 21:41
preudhomme 74
Standard speelt donderdagavond in de Europa League op het veld van Sevilla. Dat kondigt zich als een heel moeilijke verplaatsing aan voor de Rouches.
“Sevilla is een Europese topclub, dat bewezen de laatste overwinningen in de Europa League. Het is een ploeg op Champions League-niveau als het puur op talent aankomt", waarschuwt Preud'homme.
Sevilla is wel in eigen land aan de competitie begonnen met slechts 4 op 12. “We hebben gehoord dat er wat onrust is na hun laatste resultaten, maar dat verandert niks. Morgen zullen ze het veld opkomen als leeuwen”, zegt Preud'homme “Op technisch vlak en op gebied van snelheid van uitvoering zijn ze heel sterk. We zullen hetzelfde niveau moeten halen om niet in de problemen te komen.”
loading

Loading