
Obbi Oulare slaagde er voor de winterstop tijdens zijn uitleenbeurt bij Zulte Waregem niet in om indruk te maken. De spits wordt nu door Watford uitgeleend aan het Nederlandse Willem II. Daar ontbolstert hij wel opnieuw.
"Het is een wet in het voetbal: soms speel je, soms niet. Daar zijn veel redenen voor, maar dat is verleden tijd. Nu speel ik veel in Nederland bij Willem II. Een opluchting. Daardoor zit ik ook weer bij de nationale ploeg. Misschien haal ik nog niet mijn beste niveau van bij Club Brugge, maar ik begin mij beter en beter te voelen", zegt Oulare in Het Belang van Limburg.
"De Premier League is en was mijn droom", vervolgt Oulare. "Watford betaalde in 2015 een serieuze transfersom (bijna 9 miljoen euro, nvdr.) en ik kreeg er het nummer tien. Bovendien kwamen er bij Club Brugge twee spitsen bij. Alles leek perfect in zijn plooi te vallen. Achteraf gezien was dat toch niet het geval. Maar dat is voetbal. Je leert van de keuzes die je maakt.”
loading
Populair Nieuws
Net Binnen

Boze Mignolet straft Anderlecht

Degryse snoeihard voor coach van Belgische topclub: "Hij haalt er absoluut niet genoeg uit"

Vitor Bruno absoluut niet te spreken over Marc Coucke'

'Vitor Bruno en Anderlecht-bestuur op ramkoers'

'Real Madrid haalt droomtarget van Mourinho bij Arsenal'







