"Noa Lang vertrekt bij PSV en tekent bij déze club"

Eredivisie
dinsdag, 13 mei 2025 om 22:00
241223noalang
Noa Lang bracht PSV zondagavond in extase met een ultiem winnend doelpunt tegen Feyenoord. De aanvaller, vaak omstreden buiten het veld, liet op het juiste moment zijn klasse zien. Maar volgens Rafael van der Vaart, die hem al jaren volgt, moet er ook een realistische nuance blijven in het enthousiasme rond de flamboyante vleugelaanvaller.
In het voetbalprogramma Rondo toonde Van der Vaart zich lovend over Langs kwaliteiten. “In de Champions League tegen Juventus, daar liet hij echt zien wat hij in huis heeft. Als je dat kan oproepen, dan kan hij in Nederland idioot veel scoren. Ik geloof echt dat hij een potentiële wereldtopper is. Alleen hij is nu 25…”, stelde de voormalige international.
Toch voorziet Van der Vaart een obstakel voor een absolute toptransfer: het gedrag van Lang. “Dit soort dingen… Ik denk niet dat Arsenal of een Real Madrid denkt: die gaan we halen. Je wil ook geen gedoe in huis halen.” Het theatrale gedrag van Lang – zowel op als naast het veld – blijft dus een smet op zijn reputatie bij Europese topclubs.
Napoli als logische volgende halte?
Toch ziet Van der Vaart één club waar Lang perfect zou passen. “Ik zou Napoli een hele mooie stap voor hem vinden.” Die Italiaanse topclub heeft naar verluidt al eerder geïnformeerd naar Lang, wat ook bevestigd werd door PSV’s technisch directeur Earnest Stewart. Bij Studio Voetbal zei die daarover: “Het klopt dat hij er zelf heel graag naartoe wilde.”
Er lag echter nog geen officieel bod op tafel. “De zaakwaarnemer van de buitenspeler deelde wel de interesse met de Eindhovenaren", aldus Stewart, die daarmee het contact tussen Lang en Napoli bevestigde.
loading

Loading