Radja
Nainggolan zegt waar het op staat. Dat maakt hem dan ook zo populair bij de fans. Na zijn niet-selectie waren dan ook heel wat mensen verbouwereerd en de kritiek op de beslissing van bondscoach Roberto
Martinez nam in een razendsnel tempo toe.
Wesley
Sonck nam het wel op voor Roberto Martinez in
Extra Time. “Nainggolan is geen Messi he. Als Roberto Martinez die keuze maakt dan moeten wie ook accepteren." Een uitspraak die toen heel wat wenkbrauwen deed fronsen.
Bij Gert Late Night kwam Radja Nainggolan daar nog eventjes op terug en hij was niet mild voor Sonck. “Hij werkt voor de bond dus hij moet wel zo praten. Ik heb geantwoord door te zeggen dat ik naast het veld leef zoals een normale mens, op het veld zoals een echte prof. Ik vind niet dat ex-spelers over spelers mogen spreken. Dat is hypocriet en niet echt man zijn.”