Maakt Anderlecht-speler Bayern gek? "Wordt speeltuin voor hem"

Champions League
maandag, 11 september 2017 om 9:30
anderlecht 50
Ludo Vandewalle, chef voetbal van Het Nieuwsblad, ziet mogelijkheden voor Anderlecht op Bayern München. Paars-wit begint morgen aan zijn Champions League-avontuur.
"Veel minder dan in de Belgische competitie, wordt in de Allianz Arena geëist dat Anderlecht dominant zal spelen en het grootste deel van het balbezit opeist. Net zoals tegen Manchester ­United in de kwartfinale van de Europa League vorig seizoen kan paars-wit de kat uit de boom ­kijken", weet Vandewalle. 
"Als de Bayern-verdedigers Hummels en ­Martinez net als zaterdag met veel ruimte in de rug spelen, kan dat niet alleen voor Weiler maar ook voor Henry Onyekuru een ware speeltuin worden. ­Anderlecht speelde vorig seizoen op het veld van Manchester United zijn beste wedstrijd onder de huidige gecontesteerde trainer. We schatten ­Bayern München hoger in dan het ­Manchester United van vorig seizoen. Dit wordt de match van Weiler."
Tags: Anderlecht, Bayern
loading

Loading