
Club Brugge zal de tweede ronde van de Champions League niet halen. Dat is de voorspelling van Marc Degryse. Alles heeft te maken met de loting. Club komt uit tegen PSG, Manchester City en Red Bull Leipzig.
"Als je deze loting ziet is hun doel niet te realiseren, onhaalbaar", zegt Degryse in de HLN Sportcast. "De voorzitter en de trainer hebben het gezegd en het is wel mooi dat ze bij hun standpunt blijven, maar die droom kunnen ze wat mij betreft niet realiseren."
"De mensen die niet van Club houden lachen daarmee en vinden dat naïef", vervolgt Degryse. Dat is het ook een beetje. Maar als sportman moet je het veld opgaan met het geloof dat ze een resultaat kunnen halen. Elk punt dat ze halen is een stunt."
Populair Nieuws
Net Binnen

'Real Madrid heeft vervanger voor Vinicius beet'

Sibierski neemt besluit over ontslag voor Bruno

Ruben Van Gucht ziet Charlotte Van Looy zich erg kwaad maken: "Maakt me dit een slechte mama?"

Ontslag per direct voor Thorup en Bruno?

Eric Gerets voorspelt uitslag in PSV-Club Brugge







