Het was de match waar iedereen naar uitkeek woensdagavond. Maar wat Club Brugge overkwam tegen FC Porto was niet meteen verwacht.
Want de bezoekers drukten blauw-zwart meteen verrassend met de rug tegen de muur en kregen kans na kans. Het was een half mirakel dat het na twintig minuten nog niet 0-1, 0-2 of zelfs 0-3 stond.
Het waren eerst de Portugezen zelf die elke open kans opnieuw de nek omwrongen, daarna moest ook Mignolet opnieuw zijn kunnen tonen. Maar de fans maakten zich ernstige zorgen. Omdat ze beseften dat zoiets natuurlijk niet kan blijven duren.
En na een halfuur was het ook van dat. Taremi maakte een zoveelste kans wél af, waardoor Club Brugge zijn eerste tegengoal in deze campagne slikte. En dus voor de eerste keer vanuit een achterstand moest terugknokken.
Wat een begin bij Club Brugge tegen FC Porto. Kans na kans, maar op miraculeuze wijze is er nog niet gescoord. Met uiteraard ook dank aan de Belgische doelman Simon Mignolet.
vi.nl/nieuws/vi-live…