Voor Antwerp-fan en DJ
Viktor Verhulst is het bittere ernst. Hij wil absoluut een grote speler worden in de frietindustrie. Dat vertelt Viktor in Het Laatste Nieuws.
Hij ontwikkelde al de perlut en de Snackcentrale, het bedrijf van Viktor en zijn partner Maxim Sergeant, pakte nu ook uit met de K3 Kaashartjes. Het derde ligt ook al klaar. “We dromen zelfs van een eigen fabriek", klinkt het.
“We kijken er heel hard naar uit om ons assortiment verder uit te breiden. Ons plan is momenteel om twee tot drie nieuwe snacks per jaar uit te brengen”, legt Viktor uit.
“We hebben ondertussen al meer dan 100.000 stuks verkocht van onze Perlut”, gaat Viktor verder. “En ook de eerste cijfers van onze K3 Kaashartjes zijn veelbelovend."
Viktor en Maxim menen het serieus. Nochtans deed vader Gert Verhulst er lacherig over in 'De Verhulstjes'. “Het ís ook als grap ontstaan”, zegt Viktor. “Maar Maxim en ik voelden wel dat we bij het bedenken van de Perlut er direct meer mee wilden doen. We zijn allebei creatieve mensen, en hebben onze ideeën van in het begin serieus aangepakt.”