Antwerp-fan
Tom Waes is maandag verschenen voor de politierechter naar aanleiding van zijn zwaar ongeval onder invloed. De bekende televisiemaker veroorzaakte een zwaar ongeval nadat hij onder invloed had gereden.
Tijdens de zitting werd Waes gevraagd of hij sinds het incident nog alcohol heeft gedronken. Zijn antwoord was duidelijk: “Neen.” Daarmee bevestigt hij dat hij na het voorval zijn gedrag grondig heeft bijgestuurd.
Verwacht vonnis op 26 mei
Het ongeval, dat eind vorig jaar plaatsvond, zorgde voor veel ophef omdat Waes op het moment van de feiten te veel gedronken had. Het zorgde voor heel wat ophef. Op 26 mei spreekt de rechter zich uit over de strafmaat.
Waes reed in zijn Porsche richting Kennedytunnel toen hij de controle verloor en tegen een botsabsorbeerder knalde. De klap was hevig: de wagen werd terug de snelweg op gekatapulteerd. Beelden en analyse bevestigen dat hij geen veiligheidsgordel droeg. De brandweer moest hem uit het wrak bevrijden. In het ziekenhuis kreeg hij meerdere bloedtransfusies en brak hij onder meer zijn bekken en ribben.