Koen Wauters is al jaren een gevestigde waarde op het scherm én achter het stuur. Wat minder mensen weten, is dat zijn zoon Nono stilaan ook begint te dromen van snelheid en avontuur op wielen. Maar of vader en zoon binnenkort samen een rally zullen rijden? Dat ligt nog niet helemaal in Koens handen… of juist wél.
Nono heeft de liefde voor auto’s duidelijk van geen vreemden. "Hij is erg geïnteresseerd in auto’s", vertelt Koen aan Primo. En dat hij die interesse zou willen omzetten in actie naast of achter het stuur van een rallywagen, lijkt niet ondenkbaar. Toch plaatst Koen zelf nog een paar verkeerskegels op het pad van die droom.
"Laat hem eerst maar eens ergens een toeristenrally doen, in de perswagen of zo", klinkt het voorzichtig. De trotse vader ziet de ambitie van zijn zoon graag, maar wil ook dat die stap voor stap wordt opgebouwd. Niet onlogisch, gezien de risico’s en intensiteit van de rallywereld.
Het stuur blijft voorlopig in Koens handen
Eén ding is zeker: Koen zelf voelt zich nog niet klaar om het stuur uit handen te geven. "Hij moet nog niet meteen naast mij gaan zitten", zegt hij met een knipoog. "En al zeker niet als chauffeur. No way!"