"Het gaat niet meer": Sam Gooris grijpt hard in

Buiten de lijnen
zaterdag, 16 augustus 2025 om 9:30
250228kellypfaffsamgooris
Sam Gooris is de 50 gepasseerd en merkt dat leeftijd zich steeds vaker laat voelen. In Primo vertelt de schoonzoon van Jean-Marie Pfaff openhartig hoe hij tegenwoordig met zijn optredens omgaat.
Door FVH
Gooris beperkt zich tot maximum twee optredens per dag. Zijn vrouw Kelly houdt zijn agenda bij en zorgt ervoor dat hij ook af en toe een vrije dag heeft. “Ik voel dat ik sneller vermoeid ben en minder vlot recupereer, ook al krijg ik tegelijk enorm veel energie van het publiek", klinkt het.
Na een show meteen naar bed trekken lukt hem nog steeds niet. “Ik zit dan nog vol adrenaline. Optreden voelt nog altijd niet als werken. Ik zie het als een hobby waarvoor ik betaald word: zalig! Daar ben ik elke dag dankbaar voor.”

Dankbaar om te mogen doen wat hij graag doet

Hoewel hij toegeeft dat de jaren beginnen te tellen, benadrukt Gooris vooral hoe blij hij is dat hij nog steeds met muziek bezig kan zijn. “Elke dag ben ik dankbaar dat ik dit mag doen. Het blijft iets wat ik met passie beleef.”
loading

Loading