Herman Brusslemans blijft ook op zijn 67ste de pen van het Belgische voetbal en showbizzwereldje prikkelen. In Humo liet de beruchte AA Gent-supporter zich opnieuw cynisch uit over de maatschappij.
De schrijver stelde zich luidop de vraag waarom mensen elkaar zo vaak het leven zuur maken. “Waarom kunnen we niet lief zijn voor elkaar? Waarom is er zoveel geweld, haat en afkeer? En natuurlijk discriminatie", klinkt het. Brusslemans trok het breder en benadrukte dat huidskleur, geaardheid of uiterlijk niets zouden mogen uitmaken.
Plaagstoot richting Antwerp-fan Celine
Trouw aan zijn stijl voegde hij daar meteen een kwinkslag aan toe. Hij haalde bekende namen erbij en eindigde met een knipoog naar Antwerp-fan Celine Van Ouytsel: “Een vrouwelijke columnist met een snor is toch evenveel waard als Celine Van Ouytsel? Als Celine dit leest: ik blijf je wel een lekker dier vinden, hoor, Celine!”