Dramatisch nieuws treft oud-bondscoach Roberto Martinez

Buiten de lijnen
woensdag, 24 september 2025 om 8:40
221201robertomartinez
Roberto Martinez, de voormalige bondscoach van de Rode Duivels en tegenwoordig trainer van Portugal, is het slachtoffer geworden van een brutale inbraak. Portugese media melden dat de dieven vooral uit waren op luxegoederen.
De feiten speelden zich af in zijn woning in Cascais, nabij Lissabon. Terwijl Martinez en zijn gezin niet thuis waren, sloegen de daders toe via de keuken. Een raam werd ingeslagen, waarna de woning volledig doorzocht werd. Enkel de huishoudster was aanwezig, maar zij bevond zich in de kelder en merkte pas later dat er ingebroken was. Zij sloeg meteen alarm.
Buit van horloges en juwelen

Volgens CNN Portugal namen de dieven minstens twaalf waardevolle horloges mee, samen met sieraden. De totale buit wordt geschat op om en bij het miljoen euro. Camerabeelden van de directe omgeving zijn er wel, maar binnen in de woning zelf zijn er geen opnames beschikbaar.
Martinez sportief op schema

Op sportief vlak kende Martinez nochtans een uitstekende start van de WK-kwalificaties met Portugal. Zijn ploeg won eerder deze maand overtuigend in Armenië (0-5) en haalde ook de drie punten in Hongarije (2-3). Half oktober volgen duels tegen Ierland en opnieuw Hongarije.
De politie in Cascais onderzoekt de inbraak en probeert de daders te identificeren.
loading

Loading