Aster Nzeyimana eerlijk na klap: "Ik en Lize hebben tijd nodig"

Buiten de lijnen
door FVH
dinsdag, 14 oktober 2025 om 19:00
240131asterlize
Aster Nzeyimana, gevierd voetbalcommentator, is al lange tijd samen met Lize Feryn en intussen ook verloofd. Afgelopen zomer verwachtten ze hun eerste kindje, maar er volgde een miskraam.
De kinderwens is niet weg bij het koppel. “Vanaf dat het kan gaan we zeker weer aan kinderen beginnen denken", verzekert Aster in Primo. "Maar we hebben nog tijd. Een miskraam verwerken heeft tijd nodig, dus we doen het voorzichtig aan.”
Het weekblad merkt wel op dat zijn werktempo wat lager zal moeten worden als hij aan kinderen begint. “Da’s een feit. Maar ik kan nu nog niet zeggen hoe ik dat zal aanpakken. Dat zal zichzelf wel uitwijzen als het kindje er is", zegt hij.
Eind oktober trouwt Aster met Lize. Het vrijgezellenweekend heeft hij al achter de rug. Details krijgen we niet, maar het is overduidelijk leuk geweest. “Het was in orde. (lacht) We zijn op één ­locatie gebleven, in een groot huis, maar we hebben ons 48 uren aan een stuk serieus geamuseerd.”
loading

Loading