Frutos duidelijk tegen Anderlecht: “Te nemen of te laten”

Binnenland
door Admin
maandag, 02 oktober 2017 om 12:50
onyekurufrutos
RSC Anderlecht zal héél binnenkort bekendmaken dat Hein Vanhaezebrouck de nieuwe trainer wordt. Nu is het alleen nog afwachten wat er zal gebeuren met Nicolas Frutos.
De Argentijn was de voorbije weken interim-trainer. Nu zou hij opnieuw als assistent moeten werken. Maar doordat Vanhaezebrouck wellicht zijn eigen assistenten (Vanderhaeghe en Belhocine worden genoemd, nvdr.) meebrengt, is het niet duidelijk hoe de toekomst van Frutos eruit ziet.
Volgens RTBF liet Frutos alvast aan het bestuur weten dat hij niet als jeugdtrainer wil werken. De Argentijn wil koste wat het kost aan de A-kern verbonden blijven en tot de technische staf van de nieuwe trainer behoren. Een aanbod dat te nemen of te laten is.
Geeft Anderlecht geen gehoor aan de oproep van zijn gewezen spits, en krijgt die geen plaats in de technische staf van Vanhaezebrouck, zal Frutos zijn conclusies trekken. Een vertrek bij paars-wit is dus niet uitgesloten.
Tags: Frutos, Anderlecht, Vanhaezebrouck
loading

Loading